Мета ведення графіку — покращити якість вашого сну та довести його тривалість до 7-9 годин, що є оптимальною для більшості з нас. Рекомендуємо регулярно вести цей графік упродовж 30 днів. Ведення цього графіку має терапевтичний ефект та допоможе позбутись негативних звичок, що заважають вам якісно спати.
Інструкція як заповнювати персональний план сну
Тестування
Не існує приладу, здатного виміряти стан нашого ментального здоров'я. Але є визнані ВООЗ та МОЗ України доказові тести, які можуть допомогти у цьому. Проходьте тестування на наявність та ступінь важкості розладів ментального здоров’я.Отримуйте результати, та рекомендації стосовно подальших дій.
Пройдіть тест, якщо відчуваєте проблеми зі сном
Простий спосіб дізнатися що відбувається з вашим сном. Індекс тяжкості безсоння (ISI) — перевірений інструмент з семи запитань, який використовується для оцінки характеру, тяжкості та впливу безсоння. Всесвітня організація охорони здоров’я та МОЗ України рекомендують використовувати цей тест через його ефективність та науковість. ISI ідеально підходить для тих, хто відчуває труднощі із засипанням, збереженням неперервності сну або прокидається занадто рано. Його можна використовувати для оцінки впливу безсоння на повсякденне життя та відстеження цих змін з часом, адже тест варто проходити кожні 4 тижні.
Рекомендовані препарати
Допомагає відновити та налагодити здоровий сон
для безперервного сну
для швидкого засинання
Ви можете виставити оцінку статті, щоб допомогти нашій редакції писати ще цікавіші матеріали в майбутньому.